Bu güne kadar binlerce tekirdağlıyı ev sahibi yapan çakırbey inşaat hürrüyet mahhalesi ve çınarlı mahallesi benzinlik yanında başlattığı iki projeyle yeni bir ihtiyaca cevap verecek.

tekirdağ web tasarım

tekirdağ çakırbey inşaat,çakır çorluk,tekirdağ çakırbey

haber
Ana Sayfa  |  Son Dakika  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Magazin  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Künye  |  İletişim

 

ÇAKIRBEY İNŞAATTAN BAHAR KAMPANYASI


Bu güne kadar binlerce Tekirdağ'lıyı ev sahibi yapan Çakırbey inşaat Hürrüyet mahhalesi ve Çınarlı mahallesi benzinlik yanında başlattığı iki projeyle yeni bir ihtiyaca cevap verecek.
Özellikle 1+1 ve 2+1  ihtiyacını karşılamak için düşünülen bu projelerde Çakırbey inşaat ustalık döneminin tüm hünerlerini bu projelerde gerçekleştirecek.
Tekirdağ'a yaptığı tüm konutların tapu ve iskanlarını ev sahiplerine dağıtan Çakırbey inşaat yeni projelerinde Tekirdağ'ın bazı bölgeleri için , temellerine Fore kazık uygulaması yapacak.


 Yapı yüklerini sağlam zemine ulaştırma amaçlı uygulanan Fore Kazık uygulaması, Çakırbey inşaat  tarafından konusunda uzman mühendis ve son teknoloji Hidrolik ve Halat Baskılı Fore Kazık makinaları ile uygulayacak.


     Makina parkında bulunan tüm Fore Kazık makinalarının Boru Sürme özelliği ile, göçen ve zor açılan kuyularda sağlıklı uygulama yapılacak.

Buda projenin güvenliğini arttırmış olacak.
Konut maliyetlerinin artması yinede tüketiciye yansıtılmadan bu projeler için uygun fiyat uygulaması devam edecek.
 Yetkililerden aldığımız bilgilere göre ortalama 49 bin liraya ev sahibi olmak yine mümkün olacak.

Çakırbey inşaat bu güne kadar Tekirdağ'ın muhtelif bölgelerinde binlerce aileyi ev sahibi yaptı.

ÇAKIRBEY İNŞAAT ; Başta Tekirdağ merkez olmak üzere İstanbul,Kumbağ ve Bölgemizin çeşitli yerleşim yerlerinde yaptığı konutlarla binlerce aileyi kira öder gibi ev sahibi yaptı.

 Kısa bir sürede kurumsallaşmayı başaran Çakırbey inşaatın

yeni hedefleri arasında Tekirdağ'ın bir firması olarak, yurt içi ve turt dışı projeleri yer alıyor.

 Dar gelirli vatandaşlarımıza yönelik yaptığı konutların yanı sıra ;  500 bin 700 bin lira değerlerinde villa projelerine de hazırlanan Çakırbey inşaat yakın bir zamanda

 Yüksek beklentilere de cevap verecek.

Hürriyet mahallesi bağlar yurdu yanında inşaat aşamasına gelen Villa projesi kapsamında Akıllı bina uygulaması ilk kez İlimizde Çakırbey inşaat tarafından uygulanacak.


 

İŞTE ÇAKIRBEY İNŞAATIN KISA ZAMANDA TAMAMLAYIP,TAPU VE İSKANLARIYLA BİRLİKTE SAHİPLERİNE TESLİM ETTİĞİ KONUTLARDAN BAZILARI.

Okunma Sayısı : 1624
Yapılan Yorumlar

Trakya Haber Gazetesi 2011

Tekirdağ web tasarım 59