Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'nde Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit grup amirliği ekipleri 18 olayı parmak izi ve biyolojik delillerden çözüme kavuşturdu.

tekirdağ web tasarım

Tekirdağ, Tekirdağ Haberleri, Trakya Haberleri, Çerkezköy, Cinayet, Olay inceleme,

haber
Ana Sayfa  |  Son Dakika  |  Gündem  |  Ekonomi  |  Politika  |  Spor  |  Magazin  |  Sağlık  |  Yaşam  |  Künye  |  İletişim

 

 (Çerkezköy Haberleri)

 

 

 

436 OLAYDA İNCELEME YAPILDI

 

 

 

Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi'nde Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit grup amirliği ekipleri 18 olayı parmak izi ve biyolojik delillerden çözüme kavuşturdu. 

 

 


2012 yılının 12 aylık diliminde ateşli silah ile 2, kesici alet ile 2, trafik kazası 5, intihar ve intihara teşebbüs 9, şüpheli ölüm olarak da 17 olmak üzere toplamda 35 cinayet ve ölüm olayında inceleme yapıldı. Yaralama olaylarında ise ateşli silah ile 6, kesici alet ile 11, yüksekten düşme 7 ve diğer farklı biçimlerde 13 olmak üzere toplam 37 olayda Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit grup amirliği ekipleri incelemede bulundu.


Kesici alet ve diğer farklı biçimde olmak üzere 2 gasp olayında incelemede bulunan Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit Grup Amirliği ekipleri 28 yangın olayında inceleme yapıldı. Olay Yeri İnceleme ve Kimlik Tespit grup amirliği ekipleri 10 zarar verme olaylarında incelemelerde bulunurken, evden 102, işyerinden 50, otodan 57, kamu kurumundan 9, diğer 59 ve toplamda 283 hırsızlık ve teşebbüs olaylarında olay yeri incelemesinde bulundular.


12 aylık dilimde diğer olaylar arasında da meskun mahalde ateş etme 12, 1 zorla senet imzalatma, 6 cinsel istismar, 1 şüpheli kovan arama, 1 molotof atma, 5 iş kazası, 5 şüpheli araç, 4 dolandırıcılık, 2 sel baskını, 2 siyasi amaçlı duvara yazı yazma 2, 1 kazı inceleme ve terör olmak üzere 41 olayda inceleme yapıldığı ifade edildi.


Diğer yandan 12 aylık dönemde evden hırsızlık veya teşebbüs olaylarında 11 olay parmak izinden, 1 olay biyolojik delilden; işyerinden hırsızlık olaylarında 3 parmak izinden; otodan hırsızlık olaylarında 2 olay parmak izinden; şüpheli ölümlerde 1 olay biyolojik delilden olmak üzere toplam 18 çözüme kavuşturulurken, 402 kişinin adli yönden parmak izi alındı. 

 

(Trakya Haber)Okunma Sayısı : 539
Yapılan Yorumlar

                   

TEKİRDAĞ BELEDİYE BAŞKANI ADEM DALGIÇ'I BAŞARILI BULUYORMUSUNUZ?
    ÇOK BAŞARILI
    BAŞARILI
    ORTA
    BAŞARISIZ
    ÇOK BAŞARISIZ
Ziyaretçi Sayılarımız
Bugün : 229
Dün : 3255
Toplam : 2360588

Trakya Haber Gazetesi 2011

Tekirdağ web tasarım 59